Black Sneakers

ADIDAS STAN SMITH WhiteNavy

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1149 TL 1358 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
ADIDAS STAN SMITH Beyaz/Mavi, efsanevi bir Adidas klasik modelidir. Minimal tasarımı ve üstün konforu ile dikkat çeker. Beyaz deri üstüne kontrast mavi detaylar ile spor ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Unisex bir ürün olan Adidas Stan Smith, herkesin gardırobunda mutlaka bulunması gereken bir ayakkabıdır. Black Sneakers olarak, müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bütün ürünlerimiz özenle hazırlanır ve 12 ay boyunca garantilidir. Hızlı kargo ve ücretsiz kargo seçeneklerimizle, alışverişinizi keyifli hale getiriyoruz. Ayrıca kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneklerimiz ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz.
Hakan Demir - 17 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Hem çok güzel hem de çok rahatlar. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sevgi Başaran - 26 Ocak 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel bir seçim oldu. Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese öneririm!

Hüseyin Güneş - 06 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim favorilerimden! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma mükemmel bir rahatlık sunuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı öneririm.

Aylin Özkan - 10 Şubat 2022

Ayakkabılar çok hafif ve rahat. Kargom da zamanında geldi. Teşekkürler!

Merve Akyol - 05 Haziran 2022

Kredi kartıyla taksitli alışveriş yapabilmek gerçekten büyük avantaj. Hem ayakkabılarımı aldım hem de bütçemi sarsmadan ödeme yapabildim. Teşekkür ederim!

Fatma Demir - 16 Ocak 2021

Sipariş verdiğim mağazadan aldığım ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da çok uygun. İhtiyacınız olan şeyleri bulabileceğiniz harika bir yer!

Sinan Can - 25 Ağustos 2020

Ayakkabıların kalitesi gerçekten harika. İşçilikleri de çok iyi. Kesinlikle tekrar alırım.

Sepet