Black Sneakers

Adidas Superstar WhiteRedBlue

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1149 TL 1358 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Adidas Superstar White/Red/Blue, sitemizde satılan bir üründür. Bu ayakkabı şık ve sportif görünümü ile öne çıkar. Beyaz deri üst kısmı, kırmızı ve mavi renkteki çizgileri ile eşsiz bir tasarıma sahiptir. Rahat iç yapısı sayesinde uzun süreli kullanıma uygundur. Black Sneakers olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Aynı gün hızlı kargo ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri sunuyoruz ve ücretsiz kargo hizmeti sağlıyoruz. Siz de Adidas Superstar White/Red/Blue ayakkabıya sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Ahmet Demirci - 08 Şubat 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir rahatlama! Hem ayaklarımı şımartıyorlar hem de görünüşümü tamamlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

İbrahim Korkmaz - 06 Nisan 2023

Bu ayakkabılar gerçekten kaliteli ve rahat! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Erkan Şahin - 21 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmezler arasında! Hem tarzımı yansıtıyorlar hem de ayaklarıma muhteşem bir rahatlık sağlıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı öneririm.

Ali Arslan - 27 Temmuz 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Melis Yıldırım - 09 Haziran 2021

Bu ayakkabıları giymek gerçekten keyifli. Hem rahat hem de şık tasarımları var.

Caner Arslan - 09 Ağustos 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Özge Aydın - 24 Ocak 2022

Instagram'da denk geldiğim bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten harika. Kalitesi beni şaşırttı ve fiyatları da çok uygun. Kesinlikle gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz!

Ali Rıza Başak - 19 Eylül 2022

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten çok güzel ve kaliteli. Instagram'da denkim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde kapıma kadar geldi. Fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Krediı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Hakan Tokgöz - 22 Mayıs 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten mükemmel. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Kesinlikle gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz!

İsmail Doğan - 17 Haziran 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilirlik konusunda beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Ürünler zamanında teslim edildi ve kalitesi harika. Tavsiye ederim!

Yağmur Karaca - 19 Mart 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyor. Ürünlerin kalitesi çok iyi ve fiyatları da oldukça uygun.

Beste Kılıçoğlu - 10 Ocak 2019

Bu mağaza gerçekten müşteri memnuniyetine önem veriyor. Ürünler kaliteli ve hızlı kargo seçeneği de gerçekten işe yarıyor. Benim için mükemmel bir alışveriş deneyimi oldu.

Sepet