Black Sneakers

Adidas Yeezy Boost 700 Sun

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Adidas Yeezy Boost 700 Sun, Black Sneakers firmamızın Yeezy kategorisinde satışa sunulan bir ayakkabıdır. Bu ürün, en kaliteli malzemeler kullanılarak özenle tasarlanmıştır. Müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız, aynı gün hızlı kargo hizmeti sunar. Ayrıca, ürünlerimizin tamamı 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleriyle alışveriş yapabilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneği ile tüm Türkiye'ye hizmet veriyoruz. Bu şık ve konforlu ayakkabı, her stile uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Hemen sipariş verin, keyifle kullanın!
İbrahim Kaya - 12 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Murat Kara - 14 Nisan 2023

Ayakkabılar mükemmel! Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Nuran Akın - 16 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve tarzımı tamamlıyorlar. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Herkese öneririm!

Burak Şahin - 26 Mayıs 2022

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Melis Yıldız - 14 Temmuz 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten çok memun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Süleyman Yaşar - 18 Haziran 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. İhtiyacınız olan şeyleri buradan bulabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim!

İsmail Doğan - 23 Ocak 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilirlik konusunda beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Ürünler zamanında teslim edildi ve kalitesi harika. Tavsiye ederim!

Merve Karakuş - 23 Aralık 2021

Mağazanın ürünleri gerçten çok kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmı çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Görkem Erkan - 04 Şubat 2020

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Instagram'da gördüğümde hemen sipariş verdim ve hiç pişman olmadım. Mağaza da güvenilir ve sorunsuz bir şekilde ürünlerimi teslim etti. Çok teşekkür ederim!

Sepet