Black Sneakers

AF1 SHADOW Pale Ivory Pastel Multicolor

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1498 TL 1707 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AF1 SHADOW Pale Ivory / Pastel Multicolor, Air Force kategorisinde satılan bir üründür. Bu sneaker, ayakkabı tutkunlarına zarif ve şık bir tarz sunuyor. Black Sneakers olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve aynı gün hızlı kargo ile ürünlerimizi müşterilerimize daha hızlı ulaştırıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay garanti kapsamında yer almaktadır. Ürünlerimiz özenle hazırlanarak, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneklerimiz de mevcuttur. Ek olarak, ücretsiz kargo hizmetimizle alışveriş deneyiminizi daha da keyifli hale getiriyoruz.
Tolga Kç - 12 Ocak 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

İpek Yldırım - 26 Ocak 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Teslimat da inanılmaz hızlıydı.

Osman Arda - 03 Temmuz 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağazadan alışveriş yapmak gerçek bir keyif! Ürünler kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Kredi kartıyla taksit yapma imkanı da büyük bir avantaj. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Cansu Topçu - 21 Nisan 2022

Ayakkabı alışverişi yaparken bu mağazayı keşfettiğim için çok mutluyum. Ürünler gerçekten kaliteli ve şık. Fiyatları da oldukça uygun. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Yusuf Yıldız - 23 Kasım 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve ürünler de kaliteli. Fiyatları da oldukça uygun. Kesinlikle tavsiye ederim!

Barış Avcı - 05 Mayıs 2020

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten muhteşem! Kargo da hızlıydı ve takip numarası vererek beni bilgilendirdiler. Çok memnun kaldım!

Sepet