Black Sneakers

AIR FORCE 1 07 CRAFT Summit White Vast Grey

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1448 TL 1657 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Force 1 07 CRAFT modeli, beyaz ve gri renkleri birleştirerek şık bir tasarım sunar. Bu ürün, Black Sneakers'ın Air Force kategorisinde yer alan bir diğer ürünüdür. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, aynı gün hızlı kargo ile müşterilere daha hızlı teslimat sağlar ve tüm ürünlerini özenle hazırlar. 12 ay boyunca garantili olan ürünlerimizi, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Air Force 1 07 CRAFT modeli, şıklığa önem verenlerin beğeneceği bir seçimdir.
Aylin Can - 09 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve konforlu. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. İhtiyacınız olan rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyorlar. Kesinlikle satın almalısınız!

Cemal Şen - 26 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için bulunmaz bir hazine! Hem görünüşleri hem de rahatlıklarıyla beni büyülüyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle alın.

Ahmet Kaya - 04 Şubat 2021

Gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar hem şık hem de rahat, kargo da inanılmaz hızlıydı.

İpek Özdemir - 11 Kasım 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Zeynep Şahin - 03 Mart 2021

Ayakkabıların hem şık hem de gerçekten rahat olması beni çok mutlu etti. Ayrıca kargolarının bu kadar hızlı gelmesi de ayrı bir artı.

İsmail Doğan - 15 Kasım 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilirlik konusunda beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Ürünler zamanında teslim edildi ve kalitesi harika. Tavsiye ederim!

Ümit Gümüş - 26 Ağustos 2021

Instagram'da denk geldiğim ve sipariş verdiğim bu mağaza gerçekten harika. Ayakkabılarımı çok kısa sürede teslim aldım ve kaliteleri beni memnun etti. Güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşadım.

Elif Kayacan - 18 Ocak 2020

Sipariş ettiğim ürünler zamanında geldi ve gerçekten kaliteli. Bu mağazanın hizmetinden çok memnun kaldım. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Emre Kaya - 18 Temmuz 2022

Ayakkabıların rengi gerçekten çok canlı ve taze duruyor. Çok uzun süre kullansam bile renkleri solmayacak gibi görünüyor.

Sepet