Black Sneakers

Air Force 1 07 LV8 4 White

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1498 TL 1707 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Force 1 07 LV8 4 White, Black Sneakers firmasının Air Force kategorisinde satışa sunulan bir ürünüdür. Bu ürün, tamamen beyaz renk tonları ile tasarlanarak, şık ve modern bir tasarıma sahip olmuştur. Ürünlerimiz müşteri memnuniyeti odaklıdır ve aynı gün hızlı kargo hizmetimiz sayesinde ürünlerin müşterilere daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktayız. Garanti süremiz 12 aydır ve bütün ürünlerimiz özenle hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğimiz ile alışverişinizi kolaylaştırıyoruz. Ayrıca ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur.
Mehmet Ali Tuncer - 18 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Hem çok güzel hem de çok rahatlar. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Cemile Tekin - 07 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Hem çok güzel hem de çok rahatlar. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Esra Arslan - 23 Ocak 2023

Bu ayakkabılar gerçekten kaliteli ve rahat! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Ahmet Kılıç - 08 Aralık 2021

Ayakkabılar çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Seda Şahin - 26 Nisan 2022

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargı da çok hızlı geldi.

Murat Canbaz - 08 Temmuz 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir yer. Ürünler sorunsuz bir şekilde teslim edildi ve kalitesi beni çok memnun etti. Kesinlikle favori mağazalarımdan biri!

Begüm Yıldırım - 13 Temmuz 2022

Siparişim hızlıca hazırlandı ve teslimat da oldukça hızlıydı. Ürünler de tam istediğim gibi. Teşekkürler!

Aslıhan Doğan - 20 Nisan 2019

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten muhteşem! Kargo da hızlıydı ve takip numarası vererek beni bilgilendirdiler. Çok memnun kaldım!

Sepet