Black Sneakers

AIR FORCE 1 07 LV8 Psychic Blue

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1498 TL 1707 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR FORCE 1 07 LV8 Psychic Blue, tarzınıza uygun bir ayakkabı arayanlar için idealdir. Siyah tabanı ve üzerindeki mavi renkli Nike logosuyla oldukça dikkat çekicidir. Kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve rahat bir kullanım sunar. Farklı tarzlara uyum sağlayabilecek yapısı ile spor ya da şık kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Sitemizdeki tüm ürünlerimizde olduğu gibi, 12 ay boyunca garantili olması müşteri memnuniyeti açısından önemlidir. Kredi kartına özel taksit seçenekleri de sunduğumuz için her bütçeye uygun yapıyoruz. Hızlı ve ücretsiz kargo hizmetimizle de sizi çok bekletmeden ürününüzü teslim ediyoruz.
Aylin Yılmaz - 20 Eylül 2022

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve rahat. Kargolar hızlı bir şekilde geldi, ben de çok memnun kaldım.

Caner Özdemir - 11 Şubat 2022

Ayakkabılar rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Murat Kaya - 26 Temmuz 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Serap Bayraktar - 05 Eylül 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir yer. Ürünler sorunsuz bir şekilde teslim edildi ve kalitesi beni çok memnun etti. İhtiyacınız olan her şeyi buradan bulabilirsiniz!

Selin Şanlı - 24 Temmuz 2019

Sipariş ettiğim ürünler hızlı bir şekilde kargoya verildi ve sorunsuz bir şekilde teslim edildi. Hizmetleri gerçekten mükemmel.

Zehra Arslan - 20 Nisan 2023

Birkaç kez alışveriş yaptım ve her seferinde harika bir deneyim yaşadım. Müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgili ve yardımsever. Ayakkabılar da harika, kesinlikle tavsiye ediyorum!

Sinan Can - 30 Nisan 2023

Siparişim hızlı bir şekilde kargoya verildi ve ayakkabılar beklediğimden daha güzel çıktı. Mağaza çalışanları da son derece yardımcı oldular. Teşekkür ederim!

Sepet