Black Sneakers

AIR FORCE 1 07 LX LIGHT OREWOOD BROWN

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1448 TL 1505.82 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Force 1 07 LX Light OREWOOD BROWN, Black Sneakers firmamızın Air Force kategorisinde satışa sunduğu harika bir üründür. Bu eşsiz sneaker, tarzınızı en üst seviyeye çıkarırken aynı zamanda üstün konfor sağlar. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir, bu nedenle ürünlerimizi aynı gün hızlı kargo ile sizlere ulaştırıyoruz. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanıp, 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneğimiz de vardır ve ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. Air Force 1 07 LX Light OREWOOD BROWN'un benzersiz tarzı ve konforuyla, ayaklarınız her zaman mutlu olacak!
Şevval Arslan - 25 Haziran 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel! Ayaklarımı adeta sarıyorlar ve görünümleri de göz alıcı. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Cemal Şen - 20 Nisan 2023

Bu ayakkabılar gerçekten harika ve rahat! Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle almanızı öneririm.

Cemal Öztürk - 13 Şubat 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Caner Özkan - 10 Eylül 2022

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Bu siteyi kesinlikle tavsiye ederim. 7 Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Elif Yıldırım - 24 Haziran 2022

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Serkan Özdemir - 21 Ağustos 2022

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Ekrem Karaağaç - 26 Şubat 2022

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten çok kaliteli. Hem tarzları hem de fiyatları beni memnun etti. Siparişim hızlı bir şekilde teslim edildi ve kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Esra Çelik - 22 Mart 2023

Harika bir alışveriş deneyimi yaşadım. Ürünler kaliteli ve gönderim hızlıydı. Teşekkürler.

Sepet