Black Sneakers

AIR FORCE 1 07 LX Lucky Charms

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1448 TL 1657 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR FORCE 1 07 LX Lucky Charms, stil sahibi ve konforlu bir tasarıma sahip bir Air Force modelidir. Siyah renkli deri ve süet malzemelerin birleştirilmesiyle oluşturulan bu sneaker, özellikle kadınlar için harika bir seçimdir. Üzerinde farklı renklerde yıldız, yonca ve şanslı semboller yer alır ve bu detaylar onu gerçekten özel bir hale getirir. Black Sneakers olarak ürünlerimizi daima en iyi kalitede sunarız, kolay bir alışveriş deneyimi yaşatırız ve müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir. Hızlı sevkiyat ve ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde, AIR FORCE 1 07 LX Lucky Charms hemen kapınıza gelir ve yıl boyunca garanti kapsamında sizi memnun eder. Ayrıca 12 aya varan taksit seçeneklerimiz ile müşterilerimize bütçe dostu bir seçenek sunarız.
Mehmet Yıldız - 08 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten harikulade! Hem çok güzel hem de son derece rahatlar. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Selim Avcı - 03 Mart 2023

Ayakkabılar harika! Yumuşak iç tabanları sayesinde ayaklarıma bulutlarda yürüyormuş gibi hissettiriyorlar. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Alışveriş yapacaklara şiddetle tavsiye ederim!

Caner Yıldırım - 24 Temmuz 2022

Bu siteyi tesadüfen keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Elif Şimşek - 26 Şubat 2021

Ayakkabılar gerçekten çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Berkcan Kaya - 03 Mart 2021

Harika bir alışveriş deneyimi yaşadım, ayakkabılar çok rahat ve kargo da çok hızlıydı. Teşekkürler.

Deniz Özkan - 29 Kasım 2021

Ayakkabılar gerçekten de çok rahatlar, kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşadım. Kargo da çok hızlı geldi, teşekkürler!

Murat Demir - 19 Mayıs 2023

Müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgililerdi ve siparişim zamanında geldi. Ayakkabılar beklediğimden daha güzel ve kaliteli. Bu mağazayı arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

Sepet