Black Sneakers

AIR FORCE 1 07 PRM Silver Chain

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1428 TL 1637 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR FORCE 1 07 PRM Silver Chain, Air Force kategorimizde satılmakta olan bir üründür. Parlak gümüş rengi ve zincir detayları, tarzınıza şıklık katacak ve her yerde dikkat çekeceksiniz. Black Sneakers olarak biz, müşteri memnuniyeti ve hızlı kargo hizmeti konusunda öncelikliyiz. Ürünlerimiz özenle hazırlanıp 12 ay boyunca garanti altındadır. Kredi kartına 12 aya kadar taksit imkanı sağlıyoruz ve ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Siz de bu eşsiz tasarıma sahip olmak için hemen siparişinizi verin ve stilinize farklılık katın!
Ali Aksoy - 22 Haziran 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel bir keşif! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve gerçekten şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Zeynep Çelik - 14 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Aylin Özkan - 07 Ağustos 2022

Ayakkabılar çok hafif ve rahat. Kargom da zamanında geldi. Teşekkürler!

Gizem Şimşek - 03 Haziran 2022

Kargoların bu kadar hızlı gelmesi gerçekten şaşırtıcıydı. Ayakkabılar da gerçekten mükemmel.

Elif Öztürk - 06 Mart 2022

Ayakkabılar çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Zehra Arslan - 11 Şubat 2022

Ayakkabılar çok rahat ve şık, kargo süresi de beklentilerimi karşıladı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Seda Özkan - 24 Şubat 2021

Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Gamze Köse - 08 Nisan 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten çok güzel ve kaliteli. Instagram'da denkim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde kapıma kadar geldi. Fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Krediı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Aslıhan Başak - 07 Aralık 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet veriyor. Sipariş ettiğim ürünler zamanında geldi ve kalitesi beni çok memnun etti. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sinan Yılmaz - 01 Haziran 2021

Bu mağaza gerçekten harika! Ürünler kaliteli ve fiyatları oldukça uygun. Siparişim sorunsuz bir şekilde geldi ve çok memnun kaldım.

Elif Aksoy - 10 Temmuz 2021

Uzun zamandır aradığım ayakkabıyı bu mağazada buldum ve gerçekten çok uygun fiyata aldım. Kargo da hızlı geldi, teşekkürler!

Nurgül Erdoğan - 26 Nisan 2022

Instagram'da keşfettiğim bu mağaza gerçekten harika bir seçenek oldu. Ürünlerin kalitesi mükemmel ve fiyatları da oldukça uygun. Çok memnun kaldım!

Tuğçe Koç - 14 Aralık 2021

Bu mağazayı keşfettiğim için çok mutluyum. Müşteri hizmetleri gerçekten harika ve ayakkabılar da beklediğim gibi harikaydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Sepet