Black Sneakers

Air Force 1 Carabiner Iridescent

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1448 TL 1657 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Force 1 Carabiner Iridescent, Black Sneakers firmamızın Air Force kategorisinde yer alan şık bir ürünüdür. Ürünlerimizin yüksek kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerinizi mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz. Garantili ürünlerimiz özenle hazırlanıyor ve ödeme seçeneklerinde kredi kartına 12 ay vadeli taksit imkânı sunuyoruz. Ayrıca bizimle yapacağınız alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Black Sneakers olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışıyoruz.
Hatice Gündoğdu - 27 Şubat 2023

Bu ayakkabılar aşk! Ayaklarımı rahat ettirmenin yanı sıra tarzımı da yansıtıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Satın almanızı tavsiye ederim!

Emine Arslan - 14 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmez oldu! Hem güzel görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Arif Ay - 04 Temmuz 2023

Bu ayakkabılar gerçek bir başarı! Hem rahatlar hem de tarzlarını seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almalısınız!

Arif Ay - 12 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Yürümek artık bir zevk ve tarzımı tamamlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese tavsiye ederim!

Serkan Öztürk - 11 Ekim 2021

Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Seda Şimşek - 14 Aralık 2021

Bu ayakkabıları herkesin denemesini öneririm. Gerçekten rahat ve dayanıklılar. Kargo da hızlı geldi.

Aylin Özkan - 07 Temmuz 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geldi.

Baran Arslan - 01 Aralık 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Zeynep Şahin - 17 Kasım 2019

Siparişim zamanında teslim edildi ve ayakkabılar da beklediğim gibi çıktı. Mağaza çalışanları da son derece yardımcı oldular. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Sepet