Black Sneakers

AIR FORCE 1 GTX Gore-Tex - Black

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1428 TL 1637 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR FORCE 1 GTX Gore-Tex - Siyah, ürünlerimizin Air Force kategorisinde bulabileceğiniz harika bir üründür. Bu ürün size üstün performans sağlamak için tasarlanmıştır. Gore-Tex teknolojisi sayesinde ayaklarınız hem suya hem de rüzgara dayanıklıdır, böylece dış koşullardan etkilenmeden rahatça yürüyebilirsiniz. Black Sneakers olarak sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir. Bu yüzden, aynı gün hızlı kargo hizmetimizle ürünlerimizi mümkün olan en kısa sürede size teslim ediyoruz. Tüm ürünlerimizi 12 ay boyunca garanti altına alıyoruz. Kredi kartı ödemelerinizi 12 aya varan taksit seçenekleri ile yapabilirsiniz. Ayrıca, tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmetimiz de bulunmaktadır.
Serdar Yavuz - 20 Nisan 2023

Ayakkabılar mükemmel bir seçim! Ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar ve gerçekten rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Cansu Öztürk - 03 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten harika ve kaliteli! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm.

Selim Koca - 22 Mayıs 2023

Bu ayakkabıları aldığıma çok memnunum. Hem şık görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Ece Şimşek - 16 Ekim 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Aylin Yıldız - 30 Haziran 2021

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Burak Arslan - 21 Temmuz 2021

Ayakkabılar mükemmel, rahatlık konusunda hiçbir şikayetim yok. Kargo da şaşırtıcı derecede hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Aylin Korkmaz - 07 Nisan 2021

Siparişim hızlı bir şekilde geldi ve ayakkabılar gerçekten rahat. Kesinlikle tavsiye ederim.

Serkan Yılmaz - 12 Aralık 2021

Siparişlerim hızlı bir şekilde teslim edildi ve ayakkabılar gerçekten harika. Hem şık hem de rahatlar.

Esin Gürbüz - 05 Ağustos 2022

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten şahane! Hem tarzları hem de kaliteleri mükemmel. Sipariş süreci oldukça kolay ve hızlıydı. Tavsiye ederim!

Kaan Güneş - 19 Nisan 2022

Bu mağazadan aldığım ürünlerle ilgili sadece olumlu düşüncelerim var. Kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve hızlı teslimat.

Emrah Kılıçarslan - 25 Mayıs 2021

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten harika. Hem tarzları hem de fiyatları beni memnun etti. Siparişim hızlı bir şekilde kapıma kadar geldi ve hiçbir sorun yaşamadım. Teşekkürler!

Baran Özkan - 26 Ağustos 2021

Bu mağaza benim favorim oldu! Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve fiyatları da oldukça makul. Sipariş süreci hızlı ve sorunsuzdu. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Canan Özkan - 02 Ağustos 2022

Ürünler kalitesiyle beni çok etkiledi ve fiyatları da oldukça uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ayşe Korkmaz - 04 Ocak 2022

Bu mağaza gerçekten kaliteli ürünler sunuyor. Ayakkabılar da gerçekten harika ve kargo da hızlıydı. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Sepet