Black Sneakers

Air Force 1 ‘Hdrogen Blue’

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1428 TL 1637 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Force 1 'Hydrogen Blue', sitemiz Air Force kategorisinde satışta olan bir ayakkabıdır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Black Sneakers firması olarak, aynı gün hızlı kargo ile ürünlerin müşterilere hızlıca ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanıp 12 ay boyunca garanti kapsamındadır. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçenekleri sunuyoruz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimiz ile müşterilerimize daha avantajlı bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Air Force 1 'Hydrogen Blue' özellikleri ile öne çıkıyor ve şık tasarımı ile beğeni topluyor.
Adnan Özkan - 15 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten harika! Hem şık duruyorlar hem de çok rahatlar. Kargo da beklediğimden daha hızlı geldi. Herkese öneririm.

Hüseyin Tuncer - 14 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmez oldu! Hem güzel görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mehmet Arslan - 23 Haziran 2021

Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

İlayda Arslan - 16 Kasım 2021

Ayakkabılar çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Selin Yılmaz - 25 Eylül 2021

Ayakkabılar çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Ayşe Kılıç - 17 Şubat 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Kargo da inanılmaz hızlıydı!

Baran Ödemir - 26 Mart 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Murat Öztürk - 14 Şubat 2021

Bu siteyi keşettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Mehmet Kocaman - 14 Eylül 2021

Mağazanın ürünleri gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi.redi kart ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Adem Karaca - 02 Mayıs 2022

Sipariş verdiğim ürünler zamanında geldi ve gerçekten kaliteli. Bu mağazanın hizmetinden çok memnun kaldım. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Ahmet Şimşek - 23 Haziran 2022

Müşteri memnuniyetine gerçekten önem verdiklerini hissettirdiler bana. Ürünler de tam olarak resimdeki gibi ve kaliteli. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sepet