Black Sneakers

AIR FORCE 1 LOW 07 ESSEN Green Paisley

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1428 TL 1637 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR FORCE 1 LOW 07 ESSEN Yeşil Paisley, sahip olduğu benzersiz tasarımı ve yüksek kaliteli malzemesi sayesinde Air Force kategorimizin en iddialı ürünlerinden biridir. Sitemizde yer alan bu ürünü satın alarak hem tarzınıza farklı bir boyut kazandırabilir hem de rahatınızı sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassasız ve 12 ay boyunca garantili olan tüm ürünlerimiz, özenle paketlenip hızlı kargo ile sizlere gönderilmektedir. Ayrıca kredi kartına 12 taksit imkanı ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile alışveriş yapmak çok daha keyifli hale gelmektedir. Sizi de BLACK SNEAKERS ayrıcalıklarından yararlanmaya davet ediyoruz!
Selçuk Kaya - 18 Şubat 2023

Ayakkabılar benim için bir hayat kurtarıcı! Uzun süreli yürüyüşlerde bile ayaklarımı rahat ettiriyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Cem Özkan - 13 Mart 2023

Ayakkabılar benim için bir buluş! Ayaklarımda adeta bir ikinci deri gibi ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Cihan Arslan - 12 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve tarzımı tamamlıyorlar. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Herkese öneririm!

Burak Arslan - 13 Eylül 2021

Ayakkabılar mükemmel, rahatlık konusunda hiçbir şikayetim yok. Kargo da şaşırtıcı derecede hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ali Özkan - 13 Temmuz 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Caner Gül - 09 Mart 2021

Ayakkabılar gerçekten çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Baran Gül - 28 Ekim 2021

Bu kadar kaliteli ayakkabıları bu fiyata bulmak gerçekten zor, ama burada buldum! Hem ayakkabılar hem de kargosu gerçekten harika.

Merve Karakuş - 01 Aralık 2021

Mağazanın ürünleri gerçten çok kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmı çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Fatma Baştürk - 11 Ocak 2022

Ayakkabılar gerçekten harika ve fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de çok iyi bir avantaj.

Atakan Yıldırım - 23 Mayıs 2021

Bu mağazadan aldığım ürünlerin fiyatları gerçekten çok uygun. Hem cebinizi düşünüyorlar hem de kaliteli ürünler sunuyorlar.

Barış Kılıç - 12 Haziran 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten beklentilerimi aştı. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler bulmak gerçekten zor, ancak bu mağaza tam da bunu sağlıyor. Çok memnun kaldım!

Cansu Topçu - 02 Eylül 2019

Ayakkabı alışverişi yaparken bu mağazayı keşfettiğim için çok mutluyum. Ürünler gerçekten kaliteli ve şık. Fiyatları da oldukça uygun. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Nilgün Çetin - 22 Ocak 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet veriyor. Sipariş verdiğim ürünler zamanında geldi ve kalitesi beni şaşırttı. Çok memnun kaldım!

Ali Yılmaz - 05 Aralık 2020

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten muhteşem! Kargo da hızlıydı ve takip numarası vererek beni bilgilendirdiler. Çok memnun kaldım!

Sepet