Black Sneakers

AIR FORCE 1 LOW 07 White Black

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1048 TL 1257 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Force 1 Low 07 White/Black, Black Sneakers firmamızın Air Force kategorisinde satışa sunulan bir ürünüdür. Bu ayakkabı, stil sahibi tasarımı ve beyaz siyah kontrastlarıyla dikkat çekiyor. Müşteri memnuniyetini en önemli ilke kabul ediyoruz ve aynı gün hızlı kargo hizmetimizle ürünleri müşterilerimize en kısa sürede ulaştırıyoruz. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanarak, müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. 12 ay boyunca garantili olan bu ayakkabıya, kredi kartına özel 12 aya varan taksit seçeneği ile kolayca sahip olabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur.
Rukiye Yılmaz - 05 Haziran 2023

Bu ayakkabılar mükemmel bir seçim! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma harika bir uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

Esra Avcı - 05 Mart 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel bir keşif! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve gerçekten şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Ayşe Şahin - 09 Mayıs 2023

Şu ana kadar giydiğim en rahat ayakkabılar! Ayağımı sıkmıyorlar ve adeta bir yastık gibi. Kargo da hızlı bir şekilde ulaştı. Satın almanızı şiddetle öneririm!

İsmail Güler - 20 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ahmet Kılıç - 08 Kasım 2021

Müşteri memnuniyetine gerçekten önem veriyorlar. Ürünler kaliteli ve kargo da hızlıydı. Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten harika ve beklentilerimi karşıladı.

Sepet