Black Sneakers

AIR FORCE 1 LOW Carabiner Swoosh Red

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1498 TL 1707 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR FORCE 1 LOW Carabiner Swoosh Red, Black Sneakers firmasının Air Force kategorisinde sunulan bir ürünüdür. Bu ayakkabılar, yüksek kalite malzemelerden üretilmiştir ve modern tasarımları ile tarzı olanların tercihi haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, aynı gün hızlı kargo imkanı ile ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca, bütün ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğimiz bulunmaktadır. Üstelik, ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. AIR FORCE 1 LOW Carabiner Swoosh Red, size şık bir görünüm ve rahat bir kullanım sunacak.
Serdar Şimşek - 12 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten muazzam! Ayaklarımda bir masaj etkisi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

İbrahim Yılmaz - 16 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Yürümek artık bir zevk ve tarzımı tamamlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese tavsiye ederim!

Selin Yılmaz - 18 Eylül 2022

Ayakkabılar çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

İlayda Yıldız - 26 Mayıs 2022

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geldi.

Ali Yılmaz - 08 Ekim 2021

Mağazanın ürünleri gerçten çok kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmı çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Berkan Aytaç - 04 Temmuz 2021

Bu mağaza benim favori alışveriş noktam oldu. Ayakkabılar kaliteli ve şık, fiyatları da oldukça uygun. Siparişim hızlı bir şekilde teslim edildi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Nuriye Koçak - 07 Temmuz 2022

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza şık ve uygun fiyatlı ayakkabılar sunuyor. Favorilerim arasına girdi!

Emirhan Çetin - 14 Nisan 2022

Instagram'da karşılaştığım bu mağaza sayesinde gardırobumu harika ayakkabılarla doldurabildim. Tavsiye ederim!

Mehmet Kocaman - 09 Ağustos 2021

Mağazanın ürünleri gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi.redi kart ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Yağmur Karaca - 04 Nisan 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyor. Ürünlerin kalitesi çok iyi ve fiyatları da oldukça uygun.

Elif Aktaş - 18 Şubat 2019

Müşteri memnuniyetine gerçekten önem verdiklerini hissettirdiler bana. Ürünler de tam olarak resimdeki gibi ve kaliteli. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sepet