Black Sneakers

AIR FORCE 1 LOW ESSENTIAL White Black Gold

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1048 TL 1257 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR FORCE 1 LOW ESSENTIAL Beyaz / Siyah / Altın, Black Sneakers firmasının Air Force kategorisinde satılan bir ürünüdür. Bu sneaker, minimalist tasarımı ve retro stil detaylarıyla dikkat çekiyor. Klasik Air Force silueti, beyaz deri üst yüzeyi, siyah Nike Swoosh logosu ve altın renkli detayları ile tarzınızı tamamlıyor. Bizler müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Bütün ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği sunuyoruz ve ücretsiz kargo hizmeti veriyoruz.
Taylan Yıldız - 25 Haziran 2023

Ayakkabılar harika bir buluş! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde destekliyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle alın!

Sibel Aktaş - 07 Haziran 2023

Ayakkabılar sadece harika! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde sarıyorlar ve şıklıkları da bir başka. Kargo süreci de sorunsuzdu. Tavsiye ederim!

Neriman Saraç - 29 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Çok rahatlar ve tarzlarını seviyorum. Kargo da şaşırtıcı bir şekilde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Tuncay Çalışkan - 21 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten harika ve kaliteli! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm.

İrem Özkan - 21 Nisan 2021

Ayakkabılar gerçekten mükemmel. Kargosunun da bu kadar hızlı gelmesi beni şaşırttı.

Murat Yılmaz - 20 Temmuz 2021


Muharrem Aydemir - 22 Ekim 2021

Instagram'da gördüğüm bu mağaza gerçekten güvenilir bir yer. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da oldukça uygun. Kesinlikle gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz!

Hazar Demirbaş - 30 Kasım 2021

Bu mağaza gerçekten harika! Instagram'da tesadüfen karşılaştım ve hemen sipariş verdim. Ürünler çok kaliteli ve fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit yapabilmek de büyük bir avantaj. Üstelik teslimat süreci de çok hızlı ve sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sepet