Black Sneakers

AIR FORCE 1 LOW NY vs NY

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1498 TL 1707 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Bu Air Force 1 Low NY vs NY ürünü, sitemizde yer alan Air Force kategorisinde satılmaktadır. Siyah renkli tasarımı ile dikkat çeken bu spor ayakkabı, New York'a özel olarak tasarlanmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı kargo seçeneği sunuyoruz ve ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti altındadır. Her ürün özenle hazırlanmaktadır ve kredi kartına 12 aya varan taksit imkanı sunuyoruz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmeti sayesinde ürünlerimiz hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilere ulaştırılmaktadır.
Şenay Ay - 05 Haziran 2023

Bu ayakkabılar gerçekten mükemmel ve rahat! Kargo da beklediğimden daha hızlı geldi. Tavsiye ederim, pişman olmayacaksınız.

İbrahim Taş - 21 Haziran 2023

Ayakkabılar benim için bir hediye! Hem rahatlar hem de tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Nergis Arıkan - 26 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve konforlu. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. İhtiyacınız olan rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyorlar. Kesinlikle satın almalısınız!

Emel Demir - 10 Haziran 2023

Bu ayakkabıları aldığıma çok memnunum. Hem şık görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Berkcan Şahin - 24 Kasım 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

İrem Özdemir - 15 Mayıs 2021

Ayakkabılar çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Şule Karakuş - 03 Aralık 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnunum. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

İpek Karaca - 10 Nisan 2021

Müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgililerdi. Siparişim sorunsuz bir şekilde geldi ve ayakkabılar gerçekten güzel. Bu mağazayı arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Sepet