Black Sneakers

AIR FORCE 1 LOW REACT All-Star 2021

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1398 TL 1607 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR FORCE 1 LOW REACT All-Star 2021, Black Sneakers firmasının Air Force kategorisinde satışa sunduğu bir ayakkabıdır. Siyah rengiyle dikkat çeken bu ayakkabı, yüksek performanslı ve konforlu yapısıyla öne çıkıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilerimize en kısa sürede ulaşmasını sağlıyor. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanıp 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri ve ücretsiz kargo imkanı da sunuyoruz. AIR FORCE 1 LOW REACT All-Star 2021, spor giyim tarzını benimseyen herkes için ideal bir seçimdir.
Hüseyin Güneş - 12 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı! Hem şık hem de son derece rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle almalısınız.

Selma Çelik - 15 Haziran 2023

Bu ayakkabılar gerçekten harika ve rahat! Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle almanızı öneririm.

Gizem Kocaman - 16 Ağustos 2022

Kargo gerçekten de çok hızlıydı ve ayakkabılar tam istediğim gibi. Çok rahatlar! Kesinlikle tavsiye ederim.

İlayda Yıldız - 28 Haziran 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geldi.

İrem Özkan - 02 Aralık 2021

Ayakkabılar gerçekten mükemmel. Kargosunun da bu kadar hızlı gelmesi beni şaşırttı.

İlayda Yıldız - 01 Haziran 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geldi.

Kerem Arısoy - 15 Mart 2021

Instagram'da karşıma çıkan bu mağazada alışveriş yapmaktan çok mutluyum. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da diğer sitelere göre gerçekten uygun. Teşekkürler!

Ayşe Kaya - 15 Şubat 2022

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten çok güzel ve kaliteli. Instagram'da denkim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde kapıma kadar geldi. Fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Krediı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Yusuf Kurt - 04 Mart 2022

Müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgililerdi ve siparişim zamanında geldi. Ayakkabılar beklediğimden daha güzel ve kaliteli. Bu mağazayı arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

Sepet