Black Sneakers

AIR FORCE 1 LOW SP Undefeated - Ballistic

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1448 TL 1657 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Force 1 Low SP Undefeated - Ballistic, sitemizde satılan bir üründür ve Air Force kategorisinde bulunmaktadır. Siyah renginde olan bu sneaker, performans, stili ve dayanıklılığı bir arada sunar. Ürünü tarafımızdan özenle hazırlanarak aynı gün hızlı kargoya veriyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, garanti süremiz ve kredi kartına taksit seçeneğimiz ile müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca, bütün siparişlerimize ücretsiz kargo hizmeti sunmaktayız. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla alabileceğiniz Black Sneakers'a bekleriz.
Abdullah Demir - 07 Temmuz 2023

Bu ayakkabılar gerçekten büyüleyici! Hem görünüşleri etkileyici hem de ayaklarıma eşsiz bir konfor sağlıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm.

Esra Çelik - 10 Mayıs 2022

Herhangi bir sorun yaşamadan tam zamanında teslimat yapıldı. Ayakkabılar da gerçekten harika!

Deniz Gül - 15 Ocak 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Şule Karakuş - 15 Mayıs 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnunum. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Atakan Çakır - 18 Temmuz 2021

Bu mağaza gerçekten göz alıcı ayakkabılar sunuyor. Hem tarzları hem de kaliteleri mükemmel. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkürler!

Mehmet Aksoy - 11 Eylül 2022

Instagram'da keşfettiğim bu mağaza gerçekten harika! Ürünler zamanında geldi ve hepsi beklentilerimi karşıladı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Gökhan Erdoğan - 06 Mayıs 2019

Siparişim zamanında teslim edildi ve ürünler kaliteliydi. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Sepet