Black Sneakers

AIR FORCE 1 LOW Space Jam - Tune Squad

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1498 TL 1707 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR FORCE 1 LOW Space Jam - Tune Squad, son derece şık ve tarz sahibi bir sneaker modeli. Bu ürün, Air Force kategorimizde satılmaktadır ve firmanız olan Black Sneakers olarak bizler müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. Aynı gün hızlı kargo hizmeti sunarak ürünlerinizin müşterilerinize daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz, özenle hazırlanarak teslim edilmektedir ve tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği sunuyoruz ve ayrıca tüm ürünlerimiz için ücretsiz kargo hizmeti sunmaktayız. Bu muhteşem ürünü kaçırmadan hemen satın alın!
Ayşegül Uysal - 13 Haziran 2023

Bu ayakkabılar benim için tam bir keşif! Hem çok şık duruyorlar hem de ayaklarıma harika bir konfor sağlıyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

İsmail Arıkan - 14 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim için tam bir keşif! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma inanılmaz rahatlık sağlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Ercan Can - 19 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Yürümek artık bir zevk ve tarzımı tamamlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese tavsiye ederim!

Selin Arslan - 03 Şubat 2022

Bu ayakkabıyı satın aldığımdan beri çok mutluyum. Harika bir tasarımı var ve çok rahat. Kargosu da çok hızlı geldi.

Serkan Özkan - 09 Aralık 2021

Ayakkabıların kalitesi gerçekten çok yüksek. Şık tasarımları da cabası!

Tolga Şimşek - 12 Ağustos 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Melis Yıldız - 03 Ağustos 2022

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten çok memun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Tayfur Yılmaz - 20 Kasım 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza gerçekten harika bir seçenek oldu. Ürünlerin kalitesi mükemmel ve fiyatları da çok uygun. İyi bir alışveriş deneyimi yaşadım!

Elif Aktaş - 21 Ocak 2023

Siparişim sorunsuz bir şekilde geldi ve ayakkabılar gerçekten harika. Hızlı kargo seçeneği sayesinde zamanında teslim aldım. Çok teşekkürler!

Sepet