Black Sneakers

AIR FORCE 1 LOW Supreme - Mini Box Logo Black

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1398 TL 1607 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR FORCE 1 LOW Supreme - Mini Box Logo Black, sitemizde bulunan Air Force kategorisinde satılan bir ayakkabıdır. Siyah renkli bu sneaker, Supreme logolu mini kutu detayı ile dikkat çekicidir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, aynı gün hızlı kargo hizmeti sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti kapsamındadır ve özenle hazırlanarak müşteriye ulaştırılır. Kredi kartına 12 aya varan taksit imkanımız ile bütçenizi zorlamadan alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde ekstra bir maliyetle karşılaşmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Mehmet Öztürk - 06 Ocak 2023

Bu ayakkabıları aldığıma çok memnunum. Hem şık görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Hatice Aydın - 21 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten harika! Hem şık duruyorlar hem de çok rahatlar. Kargo da beklediğimden daha hızlı geldi. Herkese öneririm.

Aylin Şimşek - 14 Nisan 2021

Ayakkabılar çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Caner Yıldırım - 06 Haziran 2022

Bu siteyi tesadüfen keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Serkan Yılmaz - 10 Ağustos 2021

Siparişlerim hızlı bir şekilde teslim edildi ve ayakkabılar gerçekten harika. Hem şık hem de rahatlar.

Seda Arslan - 02 Mayıs 2021

Ayakkabılarım gerçekten harika ve kaliteli. Mağaza çalışanları da son derece yardımcı oldular. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Sepet