Black Sneakers

Air Force 1 Orange Paisley

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1348 TL 1557 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Force 1 Orange Paisley, Black Sneakers firmamızın Air Force kategorisinde satılan özel bir ürünüdür. Bu şık ve trendy sneakers, turuncu paisley deseni ile modern ve eğlenceli bir tasarıma sahiptir. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli olduğu için ürünlerimizi hızlı ve kolay bir şekilde müşterilere ulaştırıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. İsterseniz kredi kartına 12 aya varan taksitlerle satın alabilirsiniz. Ayrıca, tüm siparişlerde ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. Tarzınızı yansıtmak için Air Force 1 Orange Paisley'i keşfetmeye davet ediyoruz.
Cansu Öztürk - 10 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Özlem Gündüz - 21 Şubat 2023

Şu ana kadar giydiğim en rahat ayakkabılar! Ayağımı sıkmıyorlar ve adeta bir yastık gibi. Kargo da hızlı bir şekilde ulaştı. Satın almanızı şiddetle öneririm!

İlayda Özdemir - 02 Haziran 2022

Ayakkabılar tam istediğim gibi, çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi, kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Cemal Özkan - 15 Nisan 2021

Ayakkabılar çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler! 26.akkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Umut Şimşek - 01 Nisan 2023

Ayakkabılar hem spor hem de klasik kombinlerle uyumlu. Her tarza uygun seçenekler sunuyor.

Sepet