Black Sneakers

AIR FORCE 1 REACT White Ice

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1428 TL 1637 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR FORCE 1 REACT White Ice, Air Force kategorisinde satılan bir üründür ve Black Sneakers firması olarak müşteri memnuniyetine büyük önem vermekteyiz. Hızlı kargo ile ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz ve bütün ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir. Ürünlerimiz özenle hazırlanmakta ve kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği sunulmaktadır. Ücretsiz kargo hizmetimiz de bulunmaktadır. AIR FORCE 1 REACT White Ice, beyaz renkleri ve modern tasarımıyla göze çarpmaktadır. Hem rahatlık hem de şıklığı bir arada sunan bu ürün, stilinize farklı bir hava katacak.
Gülsen Yıldırım - 26 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için bir hazine! Ayaklarımda adeta bir masaj hissi yaratıyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Deniz Gül - 30 Temmuz 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

İlayda Özkan - 05 Nisan 2021

Ayakkabılar gerçekten mükemmel. Kargolarının bu kadar hızlı gelmesi de ayrıca takdir edilesi.

Gizem Kocaman - 08 Ekim 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Berkan Aytaç - 01 Eylül 2021

Bu mağaza benim favori alışveriş noktam oldu. Ayakkabılar kaliteli ve şık, fiyatları da oldukça uygun. Siparişim hızlı bir şekilde teslim edildi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Elif Aktaş - 18 Kasım 2020

Müşteri memnuniyetine gerçekten önem veren bir mağaza. Hızlı kargo seçeneği, kaliteli ürünler ve ilgili müşteri hizmetleri ile beni memnun ettiler. Teşekkür ederim!

Sepet