Black Sneakers

AIR JORDAN 1 HIGH OG A Ma Maniere x

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1549 TL 1758 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 HIGH OG A Ma Maniere x, sitemizde bulunan Air Jordan kategorisindeki bir üründür. Siyah renkli bu sneaker, şık ve tarz görünümüyle dikkat çekmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir ve hızlı kargo ile ürünlerin müşterilere zamanında ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca, tüm ürünlerimiz 1 yıl garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçenekleri sunuyoruz ve ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. AIR JORDAN 1 HIGH OG A Ma Maniere x modeliyle stilinize bir dokunuş yapabilirsiniz.
Cem Özkan - 29 Mart 2023

Ayakkabılar harika bir buluş! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde destekliyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle alın!

Volkan Tuncer - 23 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten harika bir seçim! Hem güzel hem de çok rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Selin Arslan - 19 Eylül 2022

Bu ayakkabıyı satın aldığımdan beri çok mutluyum. Harika bir tasarımı var ve çok rahat. Kargosu da çok hızlı geldi.

Pınar Akbaş - 14 Temmuz 2022

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza gerçekten harika bir seçenek. Ürünlerin kalitesi mükemmel ve fiyatları da çok uygun. İyi bir alışveriş deneyimi yaşadım!

Muharrem Aydemir - 30 Ekim 2019

Instagram'da gördüğüm bu mağaza gerçekten güvenilir bir yer. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da oldukça uygun. Kesinlikle gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz!

Ergün Kılıç - 31 Ocak 2019

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza gerçekten şaşırtıcı bir keşif oldu. Ürünleri uygun fiyatlarıyla beni cezbetti.

Onur Yıldız - 26 Nisan 2022

Hem yaz hem de kış için kullanabileceğim ayakkabılar arıyordum ve Black Sneakers tam aradığım şeydi. Hem şık hem de işlevsel.

Sepet