Black Sneakers

AIR JORDAN 1 HIGH OG Bloodline Meant To Fly

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 HIGH OG Bloodline / Meant To Fly, siyah-siyah ve kırmızı-beyaz renk seçenekleriyle Air Jordan kategorisinde yer alan bir spor ayakkabıdır. Yüksek bilek yapısı ve keçe dili ile ayak bileği desteği sağlanırken, nefes alabilen deri üst tabaka da ayakları havalandırır. Eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Air Jordan 1 High OG Bloodline / Meant To Fly, Michael Jordan'ın oynadığı döneme ve hikayesine gönderme yapar. Siz de kaliteli ve şık bir spor ayakkabı arayışındaysanız Black Sneakers firmasının özenle hazırladığı bu ürüne sahip olabilirsiniz. Ürünlerimizdeki 12 aylık garanti, hızlı kargo ve ücretsiz kargo hizmetleriyle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.
Halil Aktaş - 11 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar benim favorilerimden! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma mükemmel bir rahatlık sunuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı öneririm.

Hakan Topçu - 05 Haziran 2023

Şu anda giydiğim en rahat ayakkabılar! Ayaklarımı sanki pamuklara basıyormuşum gibi hissettiriyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Almanızı tavsiye ederim!

Murat Yılmaz - 29 Haziran 2023

Ayakkabılar kesinlikle harika! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Elif Kaya - 01 Ağustos 2022

Bu siteyi keşfettik sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Melis Korkmaz - 01 Haziran 2021


Meltem Öztürk - 31 Mart 2021

Siparişim hızlıca hazırlandı ve kargo da hızlı geldi. Ayakkabılar gerçekten çok kaliteliydi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sude Doğan - 09 Ağustos 2022

Bu fiyata bu kalite gerçekten inanılmaz. Black Sneakers'a teşekkür ederim, artık sürekli müşterinizim.

Sepet