Black Sneakers

Air Jordan 1 High OG “Light Smoke Grey”

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Jordan 1 High OG “Light Smoke Grey” modeli, Air Jordan kategorisinde satılan bir üründür. Siyah Sneakers firması olarak, müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem veriyoruz ve hızlı kargo ile ürünlerinizi en kısa sürede teslim etmeyi amaçlıyoruz. Bütün ürünlerimiz özenle hazırlanmakta ve 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçenekleri mevcut olup, ücretsiz kargo hizmetimiz de bulunmaktadır. Air Jordan 1 High OG “Light Smoke Grey” ürünü, şık tasarımıyla göz doldururken, ayak sağlığına da önem veren yapısı ile içinizi rahatlatır.
Fatma Kılıç - 15 Ocak 2023

Ayakkabılar benim için tam bir mutluluk kaynağı! Hem rahatlar hem de şıklıklarıyla göz kamaştırıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm!

Sevim Ertürk - 18 Mayıs 2023

Ayakkabılar kesinlikle harika! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Ahmet Özkan - 15 Ocak 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Serkan Yıldırım - 07 Mart 2022

Ayakkabılar harika, çok rahat ve şık. Kargo süresi de beklentilerimi karşıladı. Tavsiye ederim.

Feyza Akar - 01 Mart 2022

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza gerçekten harika bir seçenek oldu. Ayakkabılar kaliteli ve şık. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Ayşe Kaya - 19 Kasım 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten çok güzel ve kaliteli. Instagram'da denkim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde kapıma kadar geldi. Fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Krediı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Betül Bayraktar - 09 Ağustos 2021

Ürünler gerçekten harika ve fiyatları da çok uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de mükemmel.

Merve Akyol - 12 Temmuz 2022

Kredi kartıyla taksitli alışveriş yapabilmek gerçekten büyük avantaj. Hem ayakkabılarımı aldım hem de bütçemi sarsmadan ödeme yapabildim. Teşekkür ederim!

Barış Akbay - 21 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve tarzımı tamamlıyor. Ayrıca çok rahatlar.

Sepet