Black Sneakers

AIR JORDAN 1 HIGH OG Shadow 2.0

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 HIGH OG Shadow 2.0, müthiş tasarımı ve yüksek kalitesiyle Air Jordan kategorimizde satışa sunulmuştur! Bu ürün, mükemmel bir görünüm ve rahatlık sunan siyah sneakerlar arasında özel bir yere sahip. Black Sneakers olarak, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerimizin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri ve ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Hemen sipariş verin ve sneaker dünyasının en özel tasarımlarından biri olan AIR JORDAN 1 HIGH OG Shadow 2.0'a sahip olun!
Ahmet Aslan - 31 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten enfes! Yürürken adeta bir dans hissi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese öneririm!

Sevgi Başaran - 07 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten süper! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve şıklıklarına bayılıyorum. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Satın almanızı şiddetle öneririm!

Canan Yıldız - 06 Nisan 2023

Bu ayakkabılar gerçekten mükemmel bir yatırım! Hem rahatlar hem de tarzlarını seviyorum. Kargo da beklediğimden daha hızlı geldi. Kesinlikle alın!

Emel Çetin - 30 Ocak 2023

Bu ayakkabılar aşk! Ayaklarımı rahat ettirmenin yanı sıra tarzımı da yansıtıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Satın almanızı tavsiye ederim!

Seda Arslan - 25 Şubat 2022

Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Onur Özdemir - 04 Ocak 2021

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Elif Yıldırım - 10 Mayıs 2021

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Seyhan Ateş - 25 Mart 2022

Instagram'dan bulduğum bu mağazada daha önce de alışveriş yapmıştım. Ürünler güvenilir bir şekilde ve hızlıca kapıma teslim edildi. Ayakkabılar kaliteli ve fiyatlar diğer butiklerden daha uygun, kredi kartıyla taksitli alışveriş de mümkün.

Nesrin Tokatlıoğlu - 26 Mayıs 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağazadan ayakkabı siparişi verdim ve hiç pişman olmadım. Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da makul düzeyde. Teşekkürler!

Gizem Öztürk - 01 Ekim 2021

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem tarzları hem de kaliteleri beni çok memnun etti. Ayrıca kargo da hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sepet