Black Sneakers

AIR JORDAN 1 HIGH OG UNC Patent Leather

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 HIGH OG UNC Patent Leather ürünü, sitemizde Air Jordan kategorisinde satılan bir ayakkabı modelidir. Siyah renkli sneakerlar firmamız tarafından müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Hızlı kargo hizmetimiz ile ürünler, aynı gün içinde müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Ayrıca, bütün ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına peşin fiyatına 12 ay taksit seçeneği sağladığımız gibi, ücretsiz kargo hizmeti de sunmaktayız. Sizde hemen satın alın ve Air Jordan kalitesini hissedin.
Mustafa Öztürk - 08 Haziran 2023

Bu ayakkabılar gerçekten mükemmel ve rahat! Kargo da beklediğimden daha hızlı geldi. Tavsiye ederim, pişman olmayacaksınız.

Uğur Açık - 06 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten şahane ve rahat! Kargo da çok hızlı teslim edildi. Kesinlikle tavsiye ederim, memnun kalacaksınız.

İrem Arslan - 19 Aralık 2021

Bu ayakkabılarla yürüyüş yapmak gerçekten keyif verici. Kargo da çok hızlı geldi ve müşteri memnuniyeti için önem gösterdikleri belli.

Ayşe Kılıç - 26 Nisan 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Kargo da inanılmaz hızlıydı!

Melis Kaya - 18 Aralık 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargolar da çok hızlı geldi. Bu siteyi kesinlikle tavsiye ederim.

İlayda Kocaman - 08 Şubat 2022

Kesinlikle tavsiye ederim! Ayakkabılar hem şık hem de çok rahatlar. Kargo da çok hızlı geldiği için müşteri memnuniyetlerini önemsedikleri belli.

Melis Özkan - 26 Eylül 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geld.

Elif Kılıç - 24 Ağustos 2021

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve kaliteli. Ayrıca çok rahatlar. Kargoları da çok hızlıi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Elif Öztürk - 22 Mayıs 2021

Siparişim tam zamanında teslim edildi ve ayakkabılar gerçekten mükemmel. Kargosunun hızlı gelmesi de ayrıca takdir edilesi.

Nurdan Oktay - 02 Temmuz 2022

Sipariş verdiğim ürünler zamanında geldi ve gerçekten kaliteli. Bu mağazanın hizmetinden çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim!

Cansu Özkanışık - 03 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar gerçekten benim için mükemmel. Hem iş hem de günlük kullanım için uygun.

Ahmet Kılıç - 04 Nisan 2023

Çok profesyonel bir hizmet aldım ve ürünler de kaliteliydi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Sepet