Black Sneakers

AIR JORDAN 1 HIGH RETRO Satin Snake

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1399 TL 1608 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Jordan 1 High Retro Satin Snake, sitemizde bulunan Air Jordan kategorisinde yer alan bir üründür. Bu siyah sneaker, enfes bir yılan deseni ile tasarlanmıştır ve göz alıcı bir tarz sunmaktadır. Sitemizdeki müşteri memnuniyeti ile ilgili çalışmalarımız sayesinde ürünlerimiz aynı gün hızlı kargo ile adresinize teslim edilmektedir. 12 ay boyunca garantili olan bütün ürünlerimiz, özenle hazırlanıp müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde sunulmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneklerimiz ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile sizlere kolaylıklar sunuyoruz.
Uğur Yıldız - 10 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Şeyma Ateş - 21 Şubat 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir zevk! Rahatlıklarına hayranım ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

Fatma Kılıç - 29 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ali Aksoy - 25 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Çok rahatlar ve tarzlarını seviyorum. Kargo da şaşırtıcı bir şekilde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Zehra Kocaman - 24 Mart 2021

Ayakkabılar gerçekten çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Emreılmaz - 30 Ocak 2022

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok kaliteli ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Gizem Öztürk - 05 Eylül 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım. . Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geldi.

Dilara Özkan - 07 Nisan 2022

Geçtiğimiz hafta bir çift aldım ve o kadar beğendim ki bugün bir tane daha sipariş verdim. Farklı renkleri de denemek istiyorum.

Sepet