Black Sneakers

AIR JORDAN 1 LOW Light Smoke Grey

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 LOW Light Smoke Grey, muhteşem bir tasarıma sahip Air Jordan ayakkabılarından biridir. Hafif gri ve beyaz kombinasyonu ile modern bir görünüm sunar. Bu ayakkabı, sneaker severlerin tarzına uyan ve rahatlığı ile ön plana çıkan bir seçenektir. Black Sneakers firması olarak ürünlerimizde müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve hızlı kargo imkanı sunuyoruz. Ayrıca bütün ürünlerimiz özenle hazırlanıp 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartınıza 12 aya kadar taksit imkanı ve ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Bu şık ve rahat ayakkabıyı hemen sipariş edin!
Mustafa Arslan - 22 Mayıs 2023

Ayakkabılar kesinlikle harika! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Derya Akyüz - 10 Haziran 2023

Ayakkabılar mükemmel bir seçim! Ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar ve gerçekten rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Hatice Karadeniz - 27 Mart 2023

Bu ayakkabılar gerçek bir mutluluk kaynağı! Hem tarzları hem de rahatlıklarıyla beni memnun ediyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Ali Özkan - 05 Kasım 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Tolga Arslan - 24 Şubat 2021

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve kaliteli. Ayrıca çok rahatlar. Kargoları da hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Tuncay Can - 29 Ocak 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten çok kaliteli ve tarzlarını seviyorum. Instagram'da keşfettiğim için çok mutluyum.

Derya Özdemir - 02 Ağustos 2022

Instagram üzerinden keşfettiğim bu mağaza, daha önce de alışveriş yaptığım güvenilir bir yer. Ürünler hızlı ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Ayakkabıların kalitesi ve fiyatı gerçekten çok iyi, kredi kartıyla taksitli alışveriş imkanı da cabası.

Orhan Kılıç - 10 Aralık 2021

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve kargo da hızlıydı. Müşteri hizmetleri de son derece ilgiliydi. Bu mağazadan alışveriş yapmaktan çok memnun kaldım.

Sepet