Black Sneakers

Air Jordan 1 Mid Barely Orange Light Violet

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Jordan 1 Mid Barely Orange Light Violet, Black Sneakers firmamızın Air Jordan kategorisinde sunduğu bir üründür. Bu ayakkabılar, ince bir ön kısmı ve minimalist tasarımıyla öne çıkmaktadır. Ayrıca, ferahlatıcı kireç rengi üzerine hafif tonlarda pembe ve turuncu detayları bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve bu yüzden aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve her biri özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur.
Ali Aksoy - 10 Ocak 2023

Ayakkabılar çok güzel ve konforlu! Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim, harika bir deneyim yaşayacaksınız.

Cemalılmaz - 03 Şubat 2021

Ayakkabıların renkleri mükemmel ve ayağıma tam olarak uyuyorlar. Hızlı kargo için teşekkür ederim.

Baran Yılmaz - 08 Mart 2022

Ayakkabılar tam olarak beklentilerimin üzerinde çıktı. Kargo süresi de gerçekten etkileyiciydi.

Burak Yıldız - 27 Şubat 2021

Kargosu çok hızlı geldi ve ayakkabılar gerçekten harika. Hem şık hem de rahatlar.

Serap Akgün - 11 Şubat 2021

Instagram'da keşfettiğim bu mağazadan ayakkabı siparişi verdim ve gerçekten memnun kaldım. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Tavsiye ederim!

Halil İbrahim Çelik - 25 Ağustos 2022

Bu mağazadan alışveriş yapmak gerçekten doğru bir karar oldu. Ürünlerin kalitesi beni şaşırttı ve fiyatları da diğer mağazalara göre çok daha uygun. Tavsiye ederim!

Ecem Atik - 29 Ocak 2022

Instagram'da keşfettiğim bu mağazadan aldığım ürünler harika! Siparişim hızlıca hazırlandı ve kısa sürede elime ulaştı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Taner Kaya - 10 Mayıs 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyor. Ürünlerin kalitesi çok iyi ve fiyatları da uygun.

Ahmet Yıldız - 06 Ağustos 2020

Instagram'da tesadüfen denk geldiğim bu mağaza benim için gerçek bir keşif oldu. Ürünlerin kalitesi ve hizmetleri harika. Herkese tavsiye ederim!

Sepet