Black Sneakers

AIR JORDAN 1 MID Barely Rose

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1549 TL 1758 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 MID Barely Rose, Air Jordan kategorisinde yer alan bir üründür ve Black Sneakers firması olarak her zaman müşteri memnuniyetine odaklanarak hızlı kargo ile ürünleri müşterilerimize ulaştırıyoruz. Garanti süresi 12 ay olan bu ürünler, özenle hazırlanmaktadır ve kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri sunuyoruz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmeti ile de müşterilerimizin alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz. AIR JORDAN 1 MID Barely Rose ile tarzınızı ve rahatlığınızı bir arada sunmaya hazır olun!
Ahmet Kaya - 27 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için gerçek bir buluş! Hem şık hem de son derece rahatlar. Kargo da beklediğimden daha hızlı teslim edildi. Herkese tavsiye ederim.

Sema Aksoy - 26 Ocak 2023

Bu ayakkabılar gerçekten mükemmel ve rahat! Kargo da beklediğimden daha hızlı geldi. Tavsiye ederim, pişman olmayacaksınız.

Adem Türk - 27 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için bir kurtarıcı oldu. Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve gerçekten şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Hüseyin Aktaş - 19 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim favorilerimden! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma mükemmel bir rahatlık sunuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı öneririm.

Dilara Kılıç - 03 Temmuz 2021

Bu siteyi keşfettik sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Berkcan Öztürk - 30 Haziran 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Bu siteyi kesinlikle tavsiye ederim.

Murat Kaya - 16 Ağustos 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Cemal Karaaslan - 25 Mayıs 2021

Bu mağazadan alışveriş yapmak gerçekten keyifli bir deneyim. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da oldukça uygun. Kesinlikle tavsiye ederim!

Gizem Aydın - 02 Nisan 2022

Bu mağaza gerçekten çok güvenilir ve ürünleri de kaliteli. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkürler!

Sibel Tuncer - 17 Mayıs 2019

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnunum. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Seda Acar - 28 Nisan 2020

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten harika! Instagram'da denk geldim ve siparişdim, ürünlerim sorunsuz birilde kapıma kadar geldi. Üstelik fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Tuğçe Koç - 26 Mart 2023

Bu ayakkabılar gerçekten benim için mükemmel. Hem iş hem de günlük kullanım için uygun.

Sepet