Black Sneakers

AIR JORDAN 1 MID Canyon Rust

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1449 TL 1658 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 MID Canyon Rust, sitemizdeki Air Jordan kategorisinde satılan bir üründür. Bu ürün, elegan tasarımı ve yerden yüksek tabanıyla öne çıkar. Canyon Rust renkleriyle şık bir görünüme sahip olan bu sneaker, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Black Sneakers firması olarak, müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem veriyoruz ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin daha kısa sürede elinize ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanmış olup, 12 ay boyunca garantili ve kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Üstelik, ücretsiz kargo hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.
Hakan Akgün - 12 Mart 2023

Bu ayakkabılar gerçekten benzersiz! Ayaklarıma rahatlık sunarken tarzımdan ödün vermemi sağlıyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Ece Kılıç - 18 Temmuz 2021

Bu siteyi tesadüfen keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Tolga Şimşek - 06 Eylül 2022

Ayakkabıların kalitesi gerçekten mükemmel. Tavsiye ederim!

Gizem Kaya - 22 Aralık 2021

Bu ayakkabıları satın aldığıma çok memnunum! Kargo hızlı geldi ve ayakkabılar son derece rahat.

Zeynep Şahin - 20 Haziran 2021

Ayakkabıların hem şık hem de gerçekten rahat olması beni çok mutlu etti. Ayrıca kargolarının bu kadar hızlı gelmesi de ayrı bir artı.

Baran Gül - 11 Mart 2022

Bu kadar kaliteli ayakkabıları bu fiyata bulmak gerçekten zor, ama burada buldum! Hem ayakkabılar hem de kargosu gerçekten harika.

Melis Özkan - 07 Ağustos 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geld.

Onur Kılıç - 10 Nisan 2022

Kredi kartıyla taksitli alışveriş imkanı sayesinde istediğim ürünleri hemen satın alabildim. Ayakkabılar harika!

Elif Öztürk - 21 Mayıs 2021

Müşteri hizmetleri ile iletişim kurduğumda oldukça yardımcı oldular ve hızlı kargo seçeneği sunarak benim için zamanında teslimat sağladılar. Ayakkabılar da beklediğim gibi harika ve kaliteli, tam istediğim gibi. Herhangi bir sorunla karşılaşmamış olmama rağmen, bu kadar iyi bir hizmet aldığım için çok memnun kaldım. Kesinlikle bu mağazayı arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim!

Sepet