Black Sneakers

AIR JORDAN 1 MID GS Candy

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1449 TL 1658 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 MID GS Candy, Air Jordan kategorimizde satılan bir ayakkabıdır. Siyah renginin yanı sıra, üst kısmında yer alan tatlı renkli detaylar ile bu ayakkabı, çocuklarınızın şık ve modern görünmesine yardımcı olacaktır. Biz, Black Sneakers olarak müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor ve ürünlerimizi aynı gün hızlı kargo ile müşterilerimize sunuyoruz. Bütün ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğimiz ile kolayca ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur.
Şükrü Korkut - 02 Mart 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel! Ayaklarımı adeta sarıyorlar ve görünümleri de göz alıcı. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Mehmet Öztürk - 20 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten enfes! Yürürken adeta bir dans hissi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese öneririm!

Abdullah Doğan - 08 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmez oldu! Hem güzel görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Fatma Arslan - 28 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten harika ve kaliteli! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm.

Hasan Arslan - 23 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Serkan Özdemir - 18 Şubat 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsi ederim.

İlay Şahin - 29 Temmuz 2022

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve kaliteli. Ayrıca çok rahatlar. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Tolga Şimşek - 29 Mart 2021

Ayakkabıların kalitesi gerçekten mükemmel. Tavsiye ederim!

Umut Yılmaz - 13 Temmuz 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Turhan Gündüz - 11 Nisan 2019

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir yer. Ürünler sorunsuz bir şekilde teslim edildi ve kalitesi beni çok memnun etti. Kesinlikle favori mağazalarımdan biri!

Gamze Kılıç - 23 Nisan 2022

Müşteri memnuniyetine gerçekten önem verdiklerini hissettirdiler bana. Ürünler de tam olarak resimdeki gibi ve kaliteli. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sepet