Black Sneakers

Air Jordan 1 Mid “Iron Grey Onyx”

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1399 TL 1608 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Jordan 1 Mid "Iron Grey Onyx", sitemizde bulunan Air Jordan kategorisinde yer alan bir üründür. Bu ayakkabılar, modern ve şık tasarımları ile dikkat çekmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine önem verir ve aynı gün içinde hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlar. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneklerimiz ve ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. Beton grisi renkli Air Jordan 1 Mid "Iron Grey Onyx" ayakkabısını kaçırmayın!
Pınar Özkan - 01 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar benim için bir kurtarıcı oldu. Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve gerçekten şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Ahmet Kaya - 20 Haziran 2022

Gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar hem şık hem de rahat, kargo da inanılmaz hızlıydı.

Zehra Aydemir - 07 Temmuz 2021

Ayakkabı alışverişi yapmak için bu mağazayı tercih ettim ve doğru karar verdiğimi gördüm. Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da çok uygun. Sipariş süreci sorunsuzdu.

Burak Doğu - 04 Temmuz 2022

Daha önce hiç duymadığım bir markaydı, ancak bu mağazada yaptığım alışverişten sonra kesinlikle favorilerim arasına girdi. Ürünler mükemmel, hizmetleri de öyle!

Ahmet Şimşek - 17 Mart 2020

Gerçekten olumlu bir alışveriş deneyimi yaşadım. Mağaza çalışanları çok ilgililer ve ayakkabılar da kaliteli. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Sepet