Black Sneakers

AIR JORDAN 1 MID PI Paris

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1549 TL 1758 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Bu Air Jordan 1 Mid PI Paris modeli, sitemizde yer alan Air Jordan kategorisinde satılmaktadır. Black Sneakers firması olarak, müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz ve müşterilerimize hızlı kargo hizmeti sunuyoruz. Ürünlerimiz özenle hazırlanarak, en yüksek kalitede müşterilerimize sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti altındadır ve kredi kartına özel 12 aya varan taksit seçenekleri mevcuttur. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu şık ve kaliteli spor ayakkabı modeli ile tarzınızı ve rahatınızı bir arada sağlayabilirsiniz.
Emel Karahan - 01 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde sarıyorlar ve rahatlıklarına hayranım. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle satın alın!

Serap Özdemir - 04 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten şaşırtıcı derecede güzel ve rahat! Hem tarzımla uyum sağlıyorlar hem de ayaklarıma adeta masaj yapıyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Sevim Kaplan - 26 Ocak 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel bir seçim oldu. Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese öneririm!

Mustafa Arslan - 05 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmezler arasında! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Almalısınız!

İrem Yıldız - 23 Ağustos 2021

Bu siteyi tesadüfen keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Caner Şimşek - 06 Ağustos 2021

Ayakkabılar çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Sezen Türk - 21 Eylül 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyor. Ürünlerim hiçbir sıkıntı olmadan kapıma kadar geldi.

Emre Kaya - 09 Kasım 2019

Daha önce de sipariş verdiğim bir mağaza ve yine memnun kaldım. Ürünler kaliteli, fiyatları uygun ve kargo da hızlı.

Sepet