Black Sneakers

AIR JORDAN 1 MID SE Multicolor Patent

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 MID SE Multicolor Patent, sitemizde bulunabilecek en iddialı ürünlerdendir. Bu modelin çok renkli tasarımı, herhangi bir spor veya giyim tarzına kolayca uyum sağlar ve sizi her zaman öne çıkaran bir tasarımla hareket etmenizi sağlar. Biz, müşterilerimizin memnuniyetine özen gösteren bir firma olarak, ürünlerimizin yanı sıra hızlı teslimat ve ücretsiz kargo hizmetleri sunarak sizi düşünüyoruz. Ayrıca, tüm ürünlerimiz 1 yıl boyunca garanti altındadır ve kredi kartı ile 12 aya varan taksit seçeneklerimiz mevcuttur. Güvenli alışveriş ve kaliteli ayakkabılar için en doğru adres Black Sneakers'dır!
Derya Kılıç - 31 Ocak 2023

Ayakkabılar inanılmaz güzel ve rahat! Kargo da çok hızlı geldi, şaşırtıcı bir hizmet. Kesinlikle almalısınız.

Sefa Arslan - 11 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Yürümek artık bir zevk ve tarzımı tamamlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese tavsiye ederim!

Ali Yılmaz - 06 Mayıs 2023

Şu ana kadar giydiğim en rahat ayakkabılar! Ayağımı sıkmıyorlar ve adeta bir yastık gibi. Kargo da hızlı bir şekilde ulaştı. Satın almanızı şiddetle öneririm!

Ayten Taşkın - 15 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar gerçekten şık ve rahat! Kargo süreci de sorunsuzdu, zamanında teslim edildi. Tavsiye ederim, memnun kalacaksınız.

Emre Özgür - 05 Eylül 2022

Bu siteyi arkadaşımın tavyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geldi.

Ahmet Kılıç - 30 Mayıs 2021

Ayakkabılar çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Ayşe Kaya - 04 Mayıs 2022

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten çok güzel ve kaliteli. Instagram'da denkim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde kapıma kadar geldi. Fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Krediı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sevgi Özgür - 19 Kasım 2020

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet veriyor. Sipariş ettiğim ürünler zamanında geldi ve kalitesi beni çok memnun etti. Kesinlikle tavsiye ederim!

Kerem Çetin - 29 Ekim 2021

Instagram'da tesadüfen karşılaştığım bu mağaza için yorum yapmadan geçmek istemedim. Ürünler gerçekten harika ve fiyatlar diğer sitelere göre oldukça uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

Sinan Can - 08 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten çok hafif ve rahat. Uzun süre giyebileceğimden eminim.

Sepet