Black Sneakers

AIR JORDAN 1 RETRO HIGH Dior

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1549 TL 1758 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 RETRO HIGH Dior, Air Jordan kategorisinde satılan bir üründür ve Black Sneakers firması olarak müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Bu nedenle, hızlı kargo seçeneği ile ürünlerimizi müşterilere en hızlı şekilde ulaştırıyor, bütün ürünlerimiz 12 ay boyunca garantili ve özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca, 12 ay taksit seçeneğimiz ve ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. AIR JORDAN 1 RETRO HIGH Dior, şık ve modern tasarımı ile öne çıkıyor ve spor giyim tarzınızı tamamlayacak harika bir seçenek sunuyor.
Hüseyin Karataş - 19 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten inanılmaz! Ayaklarımı rahat ettiriyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Ali Aksoy - 18 Ocak 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir rahatlama! Hem ayaklarımı şımartıyorlar hem de görünüşümü tamamlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

Sevgi Yıldız - 07 Mayıs 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel bir seçim oldu. Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese öneririm!

Zehra Arslan - 13 Ağustos 2022

Ayakkabılar çok rahat ve şık, kargo süresi de beklentilerimi karşıladı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Cemal Özkan - 11 Nisan 2022

Ayakkabılar çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler! 26.akkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Onur Özkan - 09 Ağustos 2021

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Oktay Erdoğan - 10 Şubat 2021

Ayakkabılarımdan çok memnunum! Gerçekten şık ve kaliteli ürünler. İnternetten alışveriş yapmak için güvenilir bir seçenek.

Yalçın Çakmak - 14 Ocak 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir! Instagram'da keşfettiğimde tereddüt ettim ama siparişim mükemmel bir şekilde tamamlandı. Ayakkabılar harika ve fiyatları da çok makul. Bundan sonra favori alışveriş adresim!

Ege Şimşek - 18 Eylül 2019

Black Sneakers'ın ürettiği ayakkabılar gerçekten çok hafif. Yürüyüşlerde bile adım atarken hemen fark ediyorum.

Sepet