Black Sneakers

AIR JORDAN 1 RETRO HIGH Off-White - UNC

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 RETRO HIGH Off-White - UNC, Air Jordan kategorimizde satışa sunulan özel bir üründür. Siyah Sneakers firması olarak, müşteri memnuniyeti bizim için önceliklidir ve aynı gün hızlı kargo hizmeti sunarak ürünlerin müşterilere en hızlı şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz, özenle hazırlanarak 12 ay boyunca garantili olarak sunulmaktadır. Ayrıca, kredi kartıyla 12 aya varan taksit seçenekleri ve ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Bu özel ürün, Off-White ve UNC tarzını bir araya getirerek benzersiz bir tasarım sunuyor. Hemen satın alarak sneaker koleksiyonunuza yeni bir soluk getirebilirsiniz.
Yusuf Aydoğan - 21 Haziran 2023

Ayakkabılar benim için bir hediye! Hem rahatlar hem de tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Mehmet Yaman - 18 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim için bir kurtarıcı oldu. Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve gerçekten şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Hüseyin Kurtuluş - 07 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmezler arasında! Hem tarzımı yansıtıyorlar hem de ayaklarıma muhteşem bir rahatlık sağlıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı öneririm.

Deniz Özkan - 10 Mart 2022

Ayakkabılar gerçekten de çok rahatlar, kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşadım. Kargo da çok hızlı geldi, teşekkürler!

Ayşe Özkan - 07 Ekim 2021

Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargolar da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Burak Kılıç - 22 Temmuz 2021

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Melis Kılıç - 25 Ocak 2021

Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargom da hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Kerem Çetin - 22 Mayıs 2021

Instagram'da tesadüfen karşılaştığım bu mağaza için yorum yapmadan geçmek istemedim. Ürünler gerçekten harika ve fiyatlar diğer sitelere göre oldukça uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

Soner Akyüz - 23 Haziran 2019

Ürünler kaliteli ve müşteri hizmetleri gerçekten ilgili. Hızlı kargo seçeneği sayesinde siparişim zamanında elime ulaştı. Bu mağaza benim için mükemmel bir tercih oldu.

Sepet