Black Sneakers

AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG Dark Mocha

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG Dark Mocha, Air Jordan kategorimizde satılan bir üründür. Bu siyah spor ayakkabılar, tarzınızda sofistike bir dokunuş yaratarak sizi her zaman öne çıkaracaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle, aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerinizi mümkün olan en kısa sürede almanızı sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 1 yıl boyunca garanti kapsamında olup özenle hazırlanırlar. Kredi kartınıza özel 12 aya varan taksit seçeneğimizden yararlanarak bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. Bonus olarak ücretsiz kargo hizmetimizle de ekstra bir avantaj sunuyoruz.
Eren Şahin - 10 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için tam bir keşif! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma inanılmaz rahatlık sağlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Adnan Özkan - 03 Şubat 2023

Bu ayakkabıları aldığıma çok memnunum. Hem şık görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

İpek Yıldırım - 02 Şubat 2021

Ayakkabılar çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

İpek Kaya - 13 Haziran 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Umut Gül - 01 Ocak 2021

Hizmet harikaydı, siparişim zamanında geldi ve ayakkabılar çok rahat.

Deniz Gül - 10 Ocak 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Kadir Bozkurt - 16 Eylül 2020

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten beklentilerimi aştı. Hem kalite hem de fiyat olarak çok başarılılar. Kesinlikle tavsiye ederim!

Seda Kılıç - 03 Temmuz 2019

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten harika! Instagram'da denk geldim ve siparişdim, ürünlerim sorunsuz birilde kapıma kadar geldi. Üstelik fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Melike Çetin - 23 Şubat 2019

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem tarzları hem de kaliteleri beni çok memnun etti. Ayrıca kargo da hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sepet