Black Sneakers

AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG Hyper Royal

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG Hyper Royal, Black Sneakers firmamızın Air Jordan kategorisinde sunduğu bir ayakkabıdır. Bu ürün, Air Jordan tutkunları için tasarlanmıştır. Havacılık esintileri taşıyan tasarımı, Hyper Royal mavi ve beyaz renklerindeki üst yüzeyiyle harika bir görünüme sahiptir. Bizler müşteri memnuniyetine önem verir ve ürünlerimizi aynı gün hızlı kargo ile müşterilerimize ulaştırırız. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanır ve 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya kadar taksit imkanı sağlamaktayız. Ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Siz de Air Jordan hayranıysanız, AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG Hyper Royal'u kaçırmayın!
Esra Çelik - 23 Ocak 2023

Bu ayakkabıları aldığıma çok memnunum. Hem şık görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Ayten Öztürk - 28 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten harika bir buluş! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Emine Yıldız - 25 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten harika bir buluş! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Emine Öztürk - 03 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı! Hem çok şık hem de son derece rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sevgi Karadağ - 08 Ekim 2021

İnanılmaz güvenilir bir mağaza! Instagram'da karşıma çıktı ve hemen sipariş verdim. Ayakkabılarım çok şık ve fiyatları da diğer sitelere göre çok daha uygun. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Aylin Özkan - 09 Haziran 2021

Instagram'da keşfettiğim bu mağaza gerçekten harika bir seçenek oldu. Ürünlerin kalitesi mükemmel ve fiyatları da oldukça uygun. Çok memnun kaldım!

Gökçe Yavuz - 23 Ağustos 2022

Kredi kartıyla taksitli alışveriş imkanı sayesinde istediğim ürünlere hemen sahip olabildim. Ayakkabılar harika!

Gizem Aydın - 12 Eylül 2020

Bu mağaza gerçekten çok güvenilir ve ürünleri de kaliteli. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkürler!

Damla Toprak - 08 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve tarzımı tamamlıyor. Ayrıca çok rahatlar.

Sepet