Black Sneakers

AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG NRG Gold Toe

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1549 TL 1758 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG NRG Gold Toe ayakkabıları, Black Sneakers firmamızın Air Jordan kategorisinde yer alan bir ürünüdür. Bu ürün, ışıltılı altın rengi detayları ve siyah deri tasarımıyla dikkat çekicidir. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada gelir ve bu sebeple tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanır. Ayrıca, kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmetimiz de bulunmaktadır. Hızlı kargo ile ürünlerimiz müşterilerimize en kısa sürede ulaştırılır. Eşsiz bir görünüm arayanlar için mükemmel bir seçim olan AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG NRG Gold Toe'ların yanı sıra birçok Air Jordan modeli de sitemizde mevcuttur.
Ali Aksoy - 09 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim için tam bir keşif! Hem çok şık duruyorlar hem de ayaklarıma harika bir konfor sağlıyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Sibel Aktaş - 05 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim için bir kurtarıcı oldu. Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve gerçekten şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Ahmet Şimşek - 26 Nisan 2022

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve rahat.argoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Berkcan Yılmaz - 20 Ağustos 2022

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim23. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Ahmet Özkan - 13 Haziran 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Betül Bayraktar - 26 Temmuz 2022

Ürünler gerçekten harika ve fiyatları da çok uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de mükemmel.

Ferhat Yılmaz - 25 Temmuz 2021

Bu mağazadan alışveriş yapmak gerçekten keyifli. Ürünlerin kalitesi ve uygun fiyatları beni her seferinde cezbediyor.

Pınar Akbaş - 08 Ocak 2022

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza gerçekten harika bir seçenek. Ürünlerin kalitesi mükemmel ve fiyatları da çok uygun. İyi bir alışveriş deneyimi yaşadım!

Sevgi Özel - 06 Ağustos 2019

Siparişim hızlı bir şekilde kargoya verildi ve ayakkabılar beklediğimden daha güzel çıktı. Mağaza çalışanları da son derece yardımcı oldular. Teşekkür ederim!

Sepet