Black Sneakers

AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG NRG Not For Resale

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG NRG Not For Resale, Air Jordan kategorisinde satılan bir üründür. Siyah renge sahip olan bu ayakkabılar, oldukça şık ve tarz bir görünüme sahiptir. Black Sneakers firması olarak, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor ve ürünlerimizi mümkün olan en hızlı şekilde kargolayarak, müşterilerimize daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneklerimiz mevcuttur ve ücretsiz kargo hizmetimiz de bulunmaktadır.
Mustafa Erdoğan - 17 Şubat 2023

Ayakkabılar mükemmel! Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Fatma Demir - 08 Temmuz 2023

Bu ayakkabılar benim için gerçek bir hazine! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma harika bir konfor sağlıyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Ercan Kara - 02 Haziran 2023

Ayakkabılar hem şık hem de kaliteli. Ayaklarıma mükemmel uyuyorlar ve gerçekten rahatlar. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle alın!

Ece Yıldırım - 03 Aralık 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da hızlı geldi. Teşekkürler!

Serkan Özkan - 24 Ağustos 2022

Ayakkabıların kalitesi gerçekten çok yüksek. Şık tasarımları da cabası!

Zeynep Kılıç - 15 Kasım 2021

Gerçekten de en iyi ayakkabı deneyimimden biri oldu! Hem çok rahatlar hem de kargo çok hızlı geldi. Kesinlikle favori alışveriş sitelerimden biri oldu.

Kemal Şener - 20 Ekim 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve ürünleri de kaliteli. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkürler!

Ferdi Özdemir - 19 Mayıs 2022

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten göz alıcı. Hem tarzları hem de kaliteleri mükemmel. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkürler!

Cemal Karaaslan - 20 Şubat 2021

Bu mağazadan alışveriş yapmak gerçekten keyifli bir deneyim. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da oldukça uygun. Kesinlikle tavsiye ederim!

Hakan Erdoğan - 24 Ocak 2021

Bu mağazayı keşfetmek benim için gerçek bir şans oldu! Ürünler kaliteli ve fiyatları da uygun. Teşekkürler.

Kamil Koçak - 08 Mayıs 2020

Bu mağaza benim favorim oldu! Ayakkabılar gerçekten muhteşem ve fiyatları da oldukça uygun. Kargo süreci hızlı ve sorunsuzdu. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Sepet