Black Sneakers

AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG University Blue

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 1 RETRO HIGH OG University Blue, Air Jordan kategorisinde satılan bir üründür. Bu ürün, şık tasarımı ve mükemmel kalitesiyle öne çıkmaktadır. Black Sneakers olarak, müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyor ve hızlı kargo ile ürünlerin müşteriye daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Bütün ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneği sunarak müşterilerimize esnek ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmeti sunarak müşterilerimize daha fazla kolaylık sağlıyoruz. Bu ürünü alarak şıklığı ve kaliteyi bir arada sunan Air Jordan markasının ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.
Cem Özdemir - 06 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için gerçek bir buluş! Hem şık hem de son derece rahatlar. Kargo da çok hızlı teslim edildi. Herkese tavsiye ederim.

Seda Şahin - 16 Haziran 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargı da çok hızlı geldi.

Aylin Gül - 11 Mayıs 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacaım.

Ahmet Şimşek - 17 Şubat 2022

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve rahat.argoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Senay Acar - 02 Mayıs 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet veriyor. Sipariş ettiğim ürünler zamanında geldi ve kalitesi beni şaşırttı. Çok memnun kaldım!

Sepet