Black Sneakers

AIR JORDAN 1 X OFF-WHITE Euro Release

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
AIR JORDAN 1 X OFF-WHITE Avrupa satışı için sitemizde bulabileceğiniz bir üründür. Biz, Black Sneakers firması olarak müşteri memnuniyetine büyük önem verirken, siparişleri aynı gün kargolamayla hızlı bir teslimat süreci sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz, 12 aylık garanti süresiyle özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca, kredi kartına 12 ay taksit imkanımız ve ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Black Sneakers ile güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.
Adem Türk - 01 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için bir kurtarıcı oldu. Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve gerçekten şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Hatice Gündoğdu - 09 Temmuz 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem çok güzel duruyorlar hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı öneririm.

Murat Özdemir - 30 Mayıs 2022

Ayakkabılar harika, çok rahatlar ve şık. Kargo süresi de beklentilerimi karşıladı. Tavsiye ederim.

Elif Özdemir - 13 Nisan 2021

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve kaliteli. Ayrıca çok rahatlar. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Melike Doğanay - 05 Temmuz 2022

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza gerçekten harika bir seçenek. Ayakkabılarım sorunsuz bir şekilde teslim edildi ve kaliteleri beni şaşırttı. Çok memnunum!

Berkan Aytaç - 06 Ocak 2022

Bu mağaza benim favori alışveriş noktam oldu. Ayakkabılar kaliteli ve şık, fiyatları da oldukça uygun. Siparişim hızlı bir şekilde teslim edildi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Hande Nur Akbaş - 09 Nisan 2021

Sipariş ettiğim ayakkabılar hızlı bir şekilde teslim edildi ve gerçekten çok kaliteli. Bu mağazanın fiyatları da oldukça uygun. Çok memnun kaldım!

Merve Şahin - 08 Mayıs 2023

Ayakkabılarım gerçekten harika ve kaliteli. Mağaza çalışanları da son derece yardımcı oldular. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Sepet