Black Sneakers

AIR JORDAN 11 RETRO 72-10

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1549 TL 1758 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Bu ürün, Air Jordan kategorisinde yer alan bir ürün olan AIR JORDAN 11 RETRO 72-10'dur. Siyah renkli sneakers modeli, tarzınızı ve sizi öne çıkarmak için son derece şık bir seçimdir. Ürünlerimizi müşteri memnuniyetine önem vererek hazırlıyoruz. Aynı gün hızlı kargo yaparak siparişlerin en hızlı şekilde kapınıza ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz, 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca, kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri sunuyoruz ve ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. Tarzınıza uygun, kaliteli bir sneaker arıyorsanız AIR JORDAN 11 RETRO 72-10 tam da size göre!
Nurten Akçay - 16 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim için bir hazine! Ayaklarımda adeta bir masaj hissi yaratıyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Sevinç Çelik - 09 Temmuz 2023

Ayakkabılar gerçekten enfes bir seçim! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma harika bir rahatlık sağlıyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Serkan Yılmaz - 13 Mart 2023

Bu ayakkabılar aşk! Ayaklarımı rahat ettirmenin yanı sıra tarzımı da yansıtıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Satın almanızı tavsiye ederim!

Emre Yıldız - 14 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Zeynep Özdemir - 03 Aralık 2021

Ayakkabılar çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Umut Aydın - 01 Mayıs 2021

Ayakkabılar çok rahat ve şık, kargo da çok hızlı geldi. Her şey mükemmel

Zeynep Özdemir - 30 Eylül 2021

Ayakkabılar çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Dilara Şahin - 03 Haziran 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Güven Özkara - 23 Nisan 2022

Uzun zamandır aradığım ayakkabıyı bu mağazada buldum ve hemen sipariş verdim. Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit yapabilmek de büyük bir avantaj. Teslimat süreci de çok hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Oğuzhan Şimşek - 24 Nisan 2022

Bu mağazada bulunan ürünler gerçekten kaliteli. Her siparişimde memnuniyetle ürünlerimi teslim alıyorum.

Pınar Atabay - 24 Haziran 2021

Bu mağaza gerçekten müşteri memnuniyetine önem veriyor. Ürünler kaliteli ve hızlı kargo seçeneği de gerçekten işe yarıyor. Benim için mükemmel bir alışveriş deneyimi oldu.

Sepet