Black Sneakers

AIR JORDAN 13 RETRO Black Cat

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 13 RETRO Black Cat, siyah renkli ve kedi patisi desenli tasarımıyla göz alıcı bir görünüme sahip bir üründür. Air Jordan kategorimizde yer alan bu ürün, müşteri memnuniyetine önem veren Black Sneakers firmamız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerimizin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz ve bütün ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğimiz ile ödeme kolaylığı sunuyoruz. Ücretsiz kargo hizmetimiz ile alışveriş yaparken bütçenizi koruyabilirsiniz. Tarzınıza uygun ve kaliteli bir ürün arıyorsanız AIR JORDAN 13 RETRO Black Cat tam size göre!
Ayşe Güler - 03 Nisan 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir rahatlama! Hem ayaklarımı şımartıyorlar hem de görünüşümü tamamlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

Hasan Demirci - 14 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı! Hem çok şık hem de son derece rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Esra Avcı - 10 Şubat 2023

Ayakkabılar inanılmaz güzel ve rahat! Kargo da çok hızlı geldi, şaşırtıcı bir hizmet. Kesinlikle almalısınız.

Zeynep Aydın - 19 Nisan 2023

Bu ayakkabılar gerçekten mükemmel ve rahat! Kargo da beklediğimden daha hızlı geldi. Tavsiye ederim, pişman olmayacaksınız.

Leyla Korkmaz - 19 Nisan 2023

Ayakkabılar benim için bir vazgeçilmez! Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve göz alıcı bir görünüme sahipler. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Serkan Gürsoy - 29 Ocak 2023

Ayakkabılar sadece harika! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde sarıyorlar ve şıklıkları da bir başka. Kargo süreci de sorunsuzdu. Tavsiye ederim!

Onur Özkan - 22 Temmuz 2021

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Seda Şimşek - 14 Mayıs 2022

Bu ayakkabıları herkesin denemesini öneririm. Gerçekten rahat ve dayanıklılar. Kargo da hızlı geldi.

Mümine Karabulut - 08 Kasım 2021

Bu mağaza gerçekten göz alıcı ayakkabılar sunuyor. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Sipariş süreci sorunsuzdu.

Sezen Türk - 27 Temmuz 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyor. Ürünlerim hiçbir sıkıntı olmadan kapıma kadar geldi.

Elif Şahin - 31 Ocak 2022

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten harika! Hem tarzları hem de kaliteleri beni çok etkiledi. Hızlı kargo seçeneği sayesinde siparişim zamanında elime ulaştı.

Sepet