Black Sneakers

AIR JORDAN 13 RETRO Obsidian

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 13 RETRO Obsidian, Türkiye'nin en iyi markalarından biri olan Black Sneakers firmasının Air Jordan kategorisinde sunulan bir ürünüdür. Bu siyah spor ayakkabı, hem şık hem de dayanıklıdır ve spor yaparken veya günlük kullanımda rahatlık sağlar. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilerimize daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Garantili ve özenle hazırlanan bu ürün, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği sayesinde daha uygun fiyatlarla satın alınabilir. Black Sneakers olarak ek olarak ücretsiz kargo hizmeti sunmaktayız.
Aydın Akbulut - 26 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim favorim! Hem görünüşleri çok güzel hem de çok rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Cem Özdemir - 26 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Tolga Aydın - 05 Mart 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Burak Kılıç - 17 Ocak 2022

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Selin Yıldırım - 16 Nisan 2021

Ayakkabılar çok şık ve rah. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Bilal Demirel - 16 Aralık 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve kaliteli ürünler sunuyor. Ayakkabılarımı hızlı bir şekilde teslim aldım ve çok memnun kaldım. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Murat Canbaz - 22 Ağustos 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir yer. Ürünler sorunsuz bir şekilde teslim edildi ve kalitesi beni çok memnun etti. Kesinlikle favori mağazalarımdan biri!

Ertan Korkmaz - 09 Eylül 2019

Mağazanın ürünleri gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi.redi kart ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Gülşah Özgür - 22 Haziran 2019

Bu mağazadan aldığım ürünlerin fiyatları gerçekten çok uygun. Hem kaliteli ürünler alıyorum hem de cebimde büyük bir delik açmıyorum.

Murat Dikmen - 28 Mayıs 2019

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve çok memnun kaldım. Tarzlarını seviyorum ve kaliteleri de harika.

Onur Güler - 11 Temmuz 2021

Siparişim hızlı bir şekilde kargoya verilerek zamanında teslim edildi. Ayakkabılar da kaliteli ve tam istediğim gibi. Müşteri memnuniyetine gerçekten önem verdikleri belli. Teşekkürler!

Sepet