Black Sneakers

AIR JORDAN 3 Cardinal

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
AIR JORDAN 3 Cardinal, Black Sneakers firmamızın Air Jordan kategorisindeki ürünlerinden biridir. Bu ürün tamamen müşteri memnuniyetine odaklanarak üretildi. Ayrıca, aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanmakta ve 12 ay boyunca garantilidir. Ayrıca, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğimiz de bulunuyor. Üstelik, ücretsiz kargo hizmetimizle müşterilerimize ek avantajlar sunuyoruz. AIR JORDAN 3 Cardinal, şık tasarımı ve kalite materyalleri ile hem günlük kullanımda hem de spor yaparken rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.
Esra Başar - 19 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar harika bir yatırım! Çok rahatlar ve her türlü kombinle uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Ali Güzel - 20 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten şaşırtıcı derecede güzel ve rahat! Hem tarzımla uyum sağlıyorlar hem de ayaklarıma adeta masaj yapıyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Erdal Yalçın - 09 Şubat 2023

Bu ayakkabılar aşk! Ayaklarımı rahat ettirmenin yanı sıra tarzımı da yansıtıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Satın almanızı tavsiye ederim!

Hasan Güler - 16 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Onur Güngör - 03 Ekim 2019

Instagram'da keşfettiğim ve sipariş verdiğim bu mağaza gerçekten harika! Ürünler sorunsuz bir şekilde teslim edildi ve ayakkabılar gerçekten çok kaliteli. Kesinlikle tavsiye ederim!

Baran Gültekin - 03 Ağustos 2022

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten muhteşem! Müşteri memnuniyetine gerçekten önem verdikleri belli. Hızlı kargo seçeneği de gerçekten işe yarıyor. Tavsiye ediyorum!

Sepet